Click to order
Cart
Total: 
ПІБ
Адреса доставки:
Ваш номер
Ваші коментарі до замовлення
Payment method
Борщівська вишита сукня коротка з поясом

арт. 1306
2900
грн.
РОЗМІР
Борщівська вишита сукня коротка з поясом дозволить створити образ у національному стилі, який відрізняється особливим шармом. Для виробу використовувалися українські візерунки, котрі здавна наповнювались глибоким сенсом. Таке вбрання допоможе Вам виглядати не тільки стильно, але й виразно.

Для створення наряду використовувалися натуральні матеріали та вставки, прикрашені вишивками традиційних кольорів: червоного, чорного, жовтого й синього.

Переваги вбрання

Тканина сукні відрізняється гарною повітропроникністю та дозволяє шкірі дихати. При цьому вбрання не сідає під час прання, матеріал не втрачає колір та відрізняється високою міцністю.

Сукня від «Птахи» має такі переваги:

  • надійна натуральна тканина;
  • якісне пошиття;
  • приємна текстура;
  • оригінальне оформлення.
Проявіть свою індивідуальність за допомогою традиційного вбрання від дизайнерів інтернет-магазину «Птаха»!ХАРАКТЕРИСТИКИ

Сукня-вишиванка середньої довжини з контрасною верхньою частиною рукава. Маленький круглий комір. Рукав довгий з манжетом шириною 2см. Вшивний пояс та бокова застібка замок.
Зріст моделі - 172 см
Склад тканини – 100% льон
ДОГЛЯД

Рекомендують акуратне ручне прання при температурі до 30° без відбілювання. Ми категорично не рекомендуємо прати вишиванки у машинці.
Лляні вишиванки прасувати при середніх температурах виключно з виворотньої сторони.
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ТОВАРИ