Click to order
Total: 
ПІБ
Адрес доставки
Ваш номер
Ваш коментар до замовлення
Payment method
Повернення товару

Якщо товар, що підлягає поверненню, Вам не підійшов, зателефонуйте Нам і ми розпочнемо процедуру повернення, відповімо на всі запитання та надамо чіткі інструкції.

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути змінені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті. Переглядайте цей розділ час від часу.
Термін повернення товару?
Ви маєте право на повернення товару, який не використовувався, протягом 14 днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення не зможе бути оформленим. Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою, товарним чеком та заявою на повернення коштів (заяву можна оформити онлайн на цій сторінці). Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом "Про захист прав споживачів".
Термін повернення коштів?
Кошти будуть повернуті протягом 14 робочих днів, від дати отримання нами товару, що не підійшов. Ми намагатимося здійснити найзручніший для Вас спосіб повернення коштів. Оплата можливих комісій (банківських, поштових) за переказ повернення - за Ваш кошт.
Заява на повернення товару
Всі поля обов'язкові для заповнення
Ваше ПІБ
Телефон
Причина повернення
З любовю до Вас!