Click to order
Cart
Total: 
ПІБ
Адреса доставки:
Ваш номер
Ваші коментарі до замовлення
Payment method
Повернення товару

Якщо товар, що підлягає поверненню, Вам не підійшов, зателефонуйте Вам і ми розпочнемо процедуру повернення, відповімо на всі запитання та надамо чіткі інструкції.

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути змінені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті. Переглядайте цей розділ час від часу.

Термін повернення товару?
Ви маєте право на повернення товару, який не використовувався, протягом 14 днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення не зможе бути оформленим. Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою, товарним чеком та заявою на повернення коштів. Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом "Про захист прав споживачів".
Термін повернення коштів?
Кошти будуть повернуті протягом 2-3 робочих днів, від дати отримання нами товару, що не підійшов. Ми намагатимося здійснити найзручніший для Вас спосіб повернення коштів. Оплата можливих комісій (банківських, поштових) за переказ повернення - за Ваш кошт.
З любовю до Вас!