Чорна сукня з вишитим орнаментом
арт. 1817
2 690
грн.
Розмір
Зручна вишита сукня – сьогодні обов'язковий елемент гардероба. Модель має не тільки оригінальний вигляд, але й підкреслює переваги жіночої фігури. Вільний фасон дозволяє задовольнити вимогливу власницю та не сковувати рухи під час прогулянок, роботи та святкувань. Вишиванка, що прикрашена зухвалим орнаментом, символізує вірність переконанням, жагу до свободи та турботу про власний комфорт.

Сучасна вишита сукня доповнить гардероб вільних та незламних жінок. М'яка, проте міцна, тканина створена для прихильниць етно стилю. Крім іншого, модель виглядає доречно і на робочому місці, і в повсякденному житті.

Забезпечити потрібний комфорт вдалось вільному крою сукні. Образ доповнений відповідними рукавами, які справляють додаткове враження.

Вибір кольорів вишивки не випадковий. Ці відтінки символізують віру у майбутнє, оптимізм та радість. Попри стриманий колір самої сукні, модель заряджає позитивом та рішучістю. Зважаючи на це, вишиванка личить молодим та впевненим у собі дівчатам, оскільки привертає чимало уваги.
ПРО ТОВАР

Чорна сукня з вишитим орнаментом

Техніка виконання - машинна вишивка гладдю.
Склад тканини – 100% бавовна
Зріст моделі - 176 см.
ДОГЛЯД

Застосовуйте виключно ручне прання, температура води повинна бути до 30° з використанням делікатних миючих засобів.

Прасувати вишиті речі при середніх температурах до 200°, виключно з виворотньої сторони.
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ТОВАРИ