Синя сукня з широкими рукавами та поясом
арт. 1805
2 590
грн.
Розмір
Стильна етнічна сукня вільного фасону, яка має приємний синій відтінок, здатна вигідно виділити свою власницю серед інших дівчат. Одяг підійде для повсякденного використання. Завдяки зручності фасону в ньому дуже комфортно. М'яка та ніжна тканина, у складі якої натуральна бавовна, у поєднанні з вільною конструкцією додає дівчині впевненості та не заважає вільним рухам.

Кожна деталь цієї моделі зроблена зі смаком. Зона декольте оздоблена круглим ненав'язливим вирізом, що підкреслює шию. Довжина трохи нижче коліна робить жіночий стан стрункішим і гармонійно доповнює високий зріст. Досить пишні рукави мають трендову довжину "три чверті". Вони оздоблені геометричним орнаментом, що діє наче мантра життєвої сили. Кожний трикутник, ромб чи лінія символізує душу українського народу, його цілі, мрії та сподівання, поєднуючись з контрастними кольорами та вишукуючись у певну композицію.

Тканина водночас мяка, приємна та досить цупка, тому етнічна сукня буде ще довго радувати власницю своєю якістю. Навіть після багаторазового прання кольори тканини та самої вишивки залишаються незмінними та такими ж яскравими.

Сукню можна носити з поясом, або створити більш вільний образ без поясу.
ПРО ТОВАР

Синя сукня з широкими рукавами та поясом

Техніка виконання - машинна вишивка гладдю.
Склад тканини – 72% бавовна, 28% ВПЕ
Зріст моделі - 176 см.
ДОГЛЯД

Застосовуйте виключно ручне прання, температура води повинна бути до 30° з використанням делікатних миючих засобів.

Прасувати вишиті речі при середніх температурах до 200°, виключно з виворотньої сторони.
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ТОВАРИ