Біла вишиванка – символ енергії, сили та життя. Саме тому увага до таких виробів підвищена. Власниці сорочок повинні знати й про вплив, який має білосніжний колір. Покоління українців вірили, що біле тло вишиванок створене для захисту здоров'я. Крім того, колір допомагає звільнитися від «важких» думок та позбутися поганих людей в оточенні.
Поєднання світлої тканини та візерунка дозволяє носити одяг кожного дня. Скласти ансамбль з іншими речами з гардероба не складе проблем. Для прогулянок можна обрати джинси вільного крою, а для офіційних зустрічей – класичні чорні брюки. Так, особливий образ в етно стилі залишається доречним будь-де.
Довжина сорочки – трохи нижче лінії талії, а рукави відкривають кисті. Додаючи до цього вільний крій, стає зрозуміло, що модель створює необхідний комфорт для своєї власниці. Стримане оформлення сорочки та мало помітні візерунки задовольнять вимогливих красунь.
Горловина сорочки відкриває шию, а також доповнює стильний образ. Поєднання вишиванки з мінімалістичними аксесуарами допоможе підкреслити тематичність ансамблю.
Переплетені тонкі волокна створюють ніжну та легку тканину, яка відмінно пропускає повітря та відрізняється стійкістю кольору. Завдяки цьому власниця насолоджується комфортом та увагою до особливого етно образу.
Розмір Xs (40) Обват грудей - 98 см Обхват талії - 94 см
Розмір S (42) Обват грудей - 102 см Обхват талії - 98 см
Розмір M (44) Обват грудей - 106 см Обхват талії - 102 см
Розмір L (46) Обват грудей - 110 см Обхват талії - 106 см
Розмір XL (48) Обват грудей - 114 см Обхват талії - 110 см
Розмір XL (50) Обват грудей - 118 см Обхват талії - 114 см
Розмір XXL (52) Обват грудей - 122 см Обхват талії - 118 см
Техніка виконання - машинна вишивка гладдю
Склад тканини – 65% бавовна 35% поліестер.
Особливості крою - рукав перерізний, розширений до низу. Блузка вільного крою, в обхваті грудей має близько 18см на вільність. Блузка внизу та на рукавах має широкий підгин, горловина оздоблена широкою відшивкою з V-подібним розрізом з переду.
Догляд за вишиванками включає кілька важливих аспектів:
1. Прання: Рекомендується прати вручну або в делікатному режимі на 30°C, використовуючи м’які мийні засоби. 2. Сушка: Уникайте віджимання в пральній машині; краще сушити в тіні, розклавши на рівній поверхні, або розвішати вишиванку так, щоб вона не витягувалась. 3. Прасування: Прасуйте на зворотному боці при середній температурі, щоб зберегти вишивку. 4. Зберігання: Зберігайте вишиванки в сухому місці, уникаючи прямих сонячних променів.