Колекція Freedom
Колекція «Вільні»
Відчуй подих вітру
Одяг, який подобається нам, і носиться по-особливому.
В нашій колекції ми постарались сподобатись кожному щоб кожна впевнена в собі жінка змогла знайти саме ту сукню в якій вона буде почувати себе впевнено і демонструвати це іншим без слів. Розмаїття кольорів і візерунків є доволі широким і не залишить нікого байдужим і надовго закарбується в пам'яті.

Біла сукня з орнаментом до коліна символізує дівочу скромність. Темно-синє довге вбрання розповість про задумливість і спокій його власниці, яка, подібно до вод повноводної річки, з гідністю несе свою красу. Смарагдова сукня з рослинним орнаментом розкриває секрет духу свободи, любові до природи, єдності всього живого і сущого. У кожному вбранні з самого початку закладена своя завуальована ідея.

Одягаючи сукню, ви вбирає її особливу енергетику, яка здатна представити вас в очах інших людей по-різному. Та й відчуваєте себе то романтично, то фривольно, то пристрасно, в залежності від моделі, використаного кольору тканини, орнаменту.

Найважливіше правило при виборі сукні з колекції «Вільна» − бути собою. Наші сукні допоможуть вам перетворитися побачити себе по новому до невпізнання, а чоловіки обертатимуться вам услід для того, щоб ввічливо підійти і познайомитися, або ж осипати вас компліментами.
Буть собою - буть «Вільна»