Click to order
Total: 
ПІБ
Адрес доставки
Ваш номер
Ваш коментар до замовлення
Payment method
Дизайнерська вишиванка
Дизайнерська вишиванка
Де купити і скільки коштує дизайнерська вишиванка?
Останні кілька років українська вишиванка вийшла на новий рівень сприйняття. Її перестали вважати пережитком минулого або винятково українським атрибутом. Сьогодні вишиванку знають у всьому світі, її носять пересічні та відомі люди, її поважають та вважають справжнім феноменом у всесвіті мистецтва.

Важко переоцінити важливість національного одягу для кожного українця. Етнічний одяг одягають практично на всі свята. Такий небувалий попит мотивував виробників вишиванок розвиватись та створювати справжні витвори мистецтва для Ваших свят та буднів. Відомі світові дизайнери визнали феномен української вишиванки.

Треба віддати належне знаменитій дизайнерці вишиванок Віті Кін. Саме ця жінка відкрила вишиванку для свого світу. Вона була однією з перших, хто вивів ремесло вишивання за найкращими українськими традиціями на модні подіуми Парижу, Мілану та інших модних центрів.

Серед дизайнерів та виробників національного українського одягу побутує думка створити культ "повсякденного одягу". Ця думка знайшла чимало прихильників, особливо тепер, коли вишиванки в тренді. Виробники та просто пересічні українці цілком реально розглядають перспективу створення культу вишиванки. Хтозна, можливо вже зовсім скоро вона стане основою гардеробу всіх українців. Як Вам така ідея?

Цінова політика виробників вишиванок: обґрунтування цін
Ціна будь-якої вишиванки залежить від її собівартості. Тобто, якщо виробник використав дорогі натуральні матеріали, унікальні відтінки ниток або тканини та інші деталі, то ціна відповідно буде висока. Будьте готові до того, що за ексклюзивну дизайнерську вишиванку треба дорого заплатити. Щоб не бути голослівними, слід зазначити, що вишиванки знаменитих дизайнерів в одному чи двох екземплярах продаються за сотні тисяч доларів. Для того, щоб мати моральне право продавати продукцію за таку суму, треба використовувати найкращі матеріали, найунікальніші орнаменти та креативний підхід. Деякі клієнти готові платити лише за модний бренд, але з відповідною якістю.

Існує категорія виробників, які розробили адекватну цінову політику. Їхня продукція, зазвичай міксує дизайнерські та просто довершені вишиванки. Цей сектор оцінює свою продукцію гідно, але доступно для кожного покупця. В Україні функціонує чимало магазинів етнічного одягу з цієї категорії. Тут вони найпопулярніші та цілком доступні. Сюди відноситься і наш інтернет-магазин вишиванок "Птаха". Вишиванки нашого модного бренду щодня доводять свій авторитет не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Ціни середнього рівня приблизно дорівнюють поєднанню якості та стилю.

Існує третя категорія виробників вишиванок. Вони пропонують максимально, наскільки це можливо, низькі ціни. Охарактеризувати їхню продукцію як високоякісну та ексклюзивну, напевно, незможе ніхто. Покупець повинен розуміти, що за оптимальною ціною він отримає низькопробний варіант вишиванки. Виробники пояснюють низьку ціну використанням бюджетних матеріалів. Вишивка, зазвичай, нашивна, виконана технікою машинного вишивання. Вишиванки із цієї категорії виглядають надто буденно, скромно та просто. В принципі, такі вишиванки теж мають право на існування та повноцінне місце на ринку етнічного одягу.

Де купити вишиванку?

Дарма багато з вас вважає, що вибрати магазин вишиванок дуже легко. Навпаки, результати численних опитувань показують, що вибір магазину-партнера відбирає багато часу. Спробуємо розібратись на що звертати особливу увагу, вибираючи магазин вишиванок. Фахівці завжди рекомендують дізнатись якомога більше про магазин вишиванок, який Вас зацікавив, адже обізнаний – означає озброєний.
Рекомендації професіоналів:
1. Насамперед, визначте приблизну ціну, яку Ви готові заплатити за послуги магазину вишиванок. Це значно зменшить коло потенційних партнерів.
2. Спробуйте проаналізувати доцільність співпраці з інтернет-магазинами чи реальними.
3. Огляньте асортимент кількох магазинів, зрівняйте якість, ціни та умови співпраці.
Для кращого ознайомлення з особливостями того чи іншого магазину, рекомендують поспілкуватись з консультантами, вихід на яких є завжди.
4. Пам'ятайте, що співпраця з інтернет-магазинами вишиванок, як і будь-якого іншого одягу, несе певні ризики. В разі, якщо Ви замовили не той розмір чи помилились з вибором при замовленні, то одні інтернет-магазини надають послуги обміну-повернення, а інші навпаки – принципово не надають таких послуг. Тож, не забувайте перестрахуватись.
5. Завжди враховуйте авторитет виробника серед колег-виробників, а особливо серед покупців. Відгуки чітко дадуть відповідь на те, наскільки приємною та вигідною буде Ваша співпраця з тим чи іншим етно-брендом.

Бажаємо успіху у пошуках Вашої ідеальної вишиванки!