Створюй свій lookbook із вишиванкою

Створюй свій look із вишиванкою

Вишиванка – предмет гардеробу, який вимагає особливого ставлення до себе. Може, це звучить трохи дивно, але спеціалісти з етнічного стилю стверджують, що до національної вишиванки варто відноситись як до чогось більшого, ніж просто до одягу. Наші пращури завжди вірили, що вишиванка, яка вишита з любов'ю та світлими помислами, здатна творити справжню магію та впливати на долю того, хто її одягатиме.
Стільки ґрунтовних досліджень проведено вченими, аби з'ясувати істинний вік української вишиванки. Проте, залишається тільки здогадуватись про те, коли наші предки вигадали та почали розвивати це унікальне ремесло. Впродовж багатьох поколінь увесь світ не перестає захоплюватись українською вишиванкою. Для кожного українця вишиванка – це, передусім, символ патріотизму та непереборної жаги до життя та волі. А ще, українці вірять, що вишиванка – це мудрість, передана крізь століття.
Можна говорити дуже багато про те, наскільки унікальною і важливою є вишиванка для України та світу в цілому, але є більш цікава тема для обговорення: з чим носити вишиванку? Насправді, ця проблема доволі поширена. Мода постійно змінюється і пересічна людина не завжди встигає вловити найсвіжіші модні етно-тренди. Спішимо розібратись з цією темою ближче.

Плануй етно-образ правильно!
Стилісти наполегливо радять планувати кожен свій look, не важливо від стилю. Фахівці кажуть, що дуже допомагає загальний аналіз ситуації, для якої Ви підбираєте собі одяг. Поєднання речей – справа, яка подекуди забирає надмірно багато часу. Пам'ятайте кілька простих речей, аналіз яких принесе правильне рішення.
1. Загальна оцінка ситуації! Зверніть увагу на те, в яке коло спілкування Ви потрапите, як одягаються ті, хто будуть Вашими співбесідниками. Оцініть масштаби події, на яку плануєте йти у вишиванці.
2. Вигідне комбінування речей! Цей пункт буде виконаний тільки тоді, коли вдало оперувати фасонами, кольорами та формами. Стилісти кажуть: принцип поєднання непоєднуваних речей не завжди виграшний. Якщо Ви не ікона стилю, то краще не шокувати всіх своїм виглядом.
3. Підкреслюйте достоїнства! Тут вже все залежить від особливостей Вашої фігури. Якщо Ви, наприклад, маєте струнку талію, то закцентуйте на ній увагу правильним тонким поясом. Або ж така ж ситуація з зоною декольте, коли вона дійсно варта уваги оточуючих.
4. Аксесуари – душа будь-якого образу! Постарайтесь підібрати максимально вдалі аксесуари. В мережі багато порад щодо вибору аксесуарів, скористайтесь порадами досвідчених стилістів.
Тепер детально розглянемо питання: з чим носити вишиванку чоловікам та жінкам.

Ідеальний жіночий етно-образ
Жінки завжди більше уваги приділяють своєму образу. Саме тому, чоловіки часто жартують про те, що проходить ціла вічність, поки жінка буде готова до виходу в люди. Українські жінки приділяють поєднанню речей вдвічі більше часу тільки в одному випадку – коли одягають вишиванку.
Для українки вишиванка має символічне значення. Стилісти рекомендують бути обережними зі сміливими експериментами в етномотиві.
Якщо жінка одягає вишиту блузку, то краще вибрати строгу спідницю. Для струнких дам підійде спідниця-олівець, для більш повних краще підібрати якусь вільну спідницю. Словом, беріть до уваги особливості фігури. Аксесуари повинні підходити за кольором до вишиванки. Краще не додавати багато масивних прикрас, тобто або намисто, або масивні сережки. Взуття відповідно до події може бути різним.
Якщо Ви обрали вишиту сукню, то залишається обрати аксесуари та взуття. Для сукні підходять туфлі на підборах, або для буденних моделей вишитих суконь підходять навіть кросівки. Безліч неймовірних вишитих суконь можна замовити в нашому інтернет-магазині "Птаха". Можете вдягати масивні віночки або трохи акуратніші. Віночки – чудовий варіант для етно-образу, пам'ятайте!
Отже, шановні жінки, покладайтесь на власний смак, але не забувайте зазирати на сторінки модних журналів. Там Ви почерпнете багато корисного для того, щоб Ваш етно-образ був неймовірним та незабутнім.

Будь жіночною!
Колористика образу в етномотиві
Спеціалісти в галузі моди стверджують, що вдале поєднання кольорів може врятувати практично будь-яку ситуацію. Інколи речі, які вже віджили своє, наповнюються новим сенсом, коли їх вдало поєднують з речами та аксесуарами правильної форми, а головне кольору.

Що стосується етнообразів, то тут варто пам'ятати кілька секретів. Насамперед, стилісти зауважують, що практично будь-яка вишиванка виграє кількома яскравими кольорами. Інколи їх дуже багато. Тому, до вишиванок радять підбирати речі, які за кольоровим наповненням зможуть приборкати яскравий феєрверк вишитих орнаментів. Маються на увазі однотонні спокійні за гамою речі. Завжди актуальні чорні штани, спідниці. Так само модно одягати під вишиванку однотонні червоні речі, бордові або ж білі. Головне, щоб кольори були підібрані зі смаком, кажуть стилісти.