Борщівська блузка чорно-біла з довгим рукавом
арт. 1226
2 250
грн.
У такій вишиванці поєднується лаконічність і неординарність. Орнамент розміщений виключно на рукавах, проте він дуже насичений. Останнім часом вишиванки користуються все більшим попитом на ринку. Це обумовлено, в першу чергу, тими традиційними українськими нотками, які вони в собі містять.
Вишиванка володіє круглим вирізом. На верхній частині обох рукавів на чорну тканину нанесені візерунки: чорного; жовтого; білого.

Інтернет-магазин «Птаха» пропонує кращі моделі за найбільш привабливу вартость. Борщівська вишита блузка чорно-біла з довгим рукавом ідеально підходить як під штани, так і під спідницю. Виконана вона з якісних матеріалів, горловина оброблена дрібної збіркою. При пранні річ не псується і не втрачає свій вигляд. Така вишиванка доречна як на офіційних заходах, так і на буденних прогулянках.

Дизайнери розробили унікальні моделі, які допоможуть виділитися серед оточуючих. Звертайтеся до лідера на даному сегменті ринку і переконайтеся в цьому особисто.ПРО ТОВАР

Вишиванка з круглим вирізом. Довгий рукав оздоблений вишивкою, верхня частина рукава, горловинка та манжети з контрастної чорної тканини.

Техніка виконання - машинна вишивка хрестиком.
Склад тканини – 100% льон, верх рукава – 60% бавовна, 40% поліестер
Зріст моделі - 171 см
ДОГЛЯД

Застосовуйте виключно ручне прання, температура води повинна бути до 30°
з використанням делікатних миючих засобів.

Прасувати вишиті речі при середніх температурах до 200°, виключно з виворотньої сторони.
  • bicher.nina
    Добрий вечір!!! Дякую, дуже гарна вишиванка.
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ТОВАРИ