Click to order
Cart
Total: 
ПІБ
Адреса доставки:
Ваш номер
Ваші коментарі до замовлення
Payment method
Льняна вишита сукня зелена з поясом на зав'язку з кутасами
арт. 1404
6200
грн.
РОЗМІР
Льняна вишита сукня зелена з поясом на зав'язку з кутасами – це повноцінний наряд, у якому жінка буде вигідно виділятися серед інших. Зараз використання традиційних образів стало особливо актуально, тому такий одяг – це не просто данина історії, а й модний тренд.


По всій своїй довжині сукня прикрашена різними орнаментами чорного та білого кольору. Також у комплекті йде спеціальний пояс, яким можна підв'язати одяг, підкресливши цим талію. Бічні клини виглядають стильно та ефектно. У такій сукні можна прийти на урочисту подію, вона неодмінно приверне до себе увагу. В інтернет-магазині «Птаха» для користувачів завжди: низькі ціни; ексклюзивні наряди; унікальне оформлення. Льняна сукня дуже приємна на дотик, у ній жінка завжди відчуває себе впевнено та комфортно. Вона є практичною, адже на виробі не буде видно невеликих пошкоджень, а після прання плаття залишиться як нове. Прикраси по всій довжині вишиванки створюють цілісний та неповторний образ, який обов'язково припаде до душі кожному.У комплекті
спеціальний пояс,
яким можна підв'язати сукню, підкресливши цим талію.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

Довга сукня з рукавом реглан та боковими клинами. Рукав перерізний, зі зборкою та вишивкою чорними та білими кольорами.
Зріст моделі - 171 см
Склад тканини – 100% льон

ДОГЛЯД

Рекомендують акуратне ручне прання при температурі до 30° без відбілювання. Ми категорично не рекомендуємо прати вишиванки у машинці.
Лляні вишиванки прасувати при середніх температурах виключно з виворотньої сторони.
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ТОВАРИ