Click to order
Cart
Total: 
ПІБ
Адрес доставки
Ваш номер
Ваш коментар до замовлення
Payment method
Стильна біла жіноча блузка в етно стилі з геометричним орнаментом
арт. 1213
1800
грн.
2450
грн.
РОЗМІР
Блузка зі старовинним візерунком сподобається кожному поціновувачу етнічного одягу. Дизайнери втілили в реальність неймовірну легкість та стародавні традиції вишивки.

Ця модель виконана технікою машинної вишивки. Майстри використали старовинний геометричний орнамент. Візерунок виконаний у ніжних кольорах. Тут поєднані різноманітні відтінки зеленого, рожевого, жовтого, бордового, блакитного та чорного. Дивовижний старовинний орнамент виглядає дуже чітко та стримано на легкій лляній тканині. Невимушеності додають грайливі кутасики спереду. Вишивкою оздоблені рукави та перед блузки. Не можна оминути увагою стильні конусні рукави цієї моделі, розширені до низу


Не можна оминути увагою
стильні конусні рукави
цієї моделі,
розширені до низу
ХАРАКТЕРИСТИКИ

Блузка з вишивкою на горловині, манжетах та рукавах. Контрастні кутасики з переду та розріз. Рукав перерзний, розширений до низу.

Техніка виконання - машинна вишивка хрестиком.
Зріст моделі - 171 см.
Склад тканини – 100% льон.

ДОГЛЯД

Рекомендують акуратне ручне прання при температурі до 30° без відбілювання. Ми категорично не рекомендуємо прати вишиванки у машинці.
Лляні вишиванки прасувати при середніх температурах виключно з виворотньої сторони.
yulichka2289
05.06.2018 19:14
Привіт Дуже щиро дякую за сорочку❤️❤️❤️просто не передати словами яка вона чудова💋❤️Моя подружка хоче купити у вас також Але вона на Україні, скажіть свої дані.

РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ТОВАРИ