Click to order
Cart
Total: 
ПІБ
Адреса доставки:
Ваш номер
Ваші коментарі до замовлення
Payment method
Модна блузка для жінок з розширеними рукавами та старовинним квітковим орнаментом
арт. 1311
3800
грн.
РОЗМІР
Блузка з пишною вишивкою на рукавах Вам обов'язково сподобається. Дизайнери намагались створити помпезний ефект за рахунок дивовижних візерунків на рукавах. Тут поєднані найкращі традиції квіткових мотивів: масивні темні квіти та переплетення різноманітних листків. Для створення цієї вишитої композиції ми використали безліч контрастних тонів. Тут багато синього, фіолетового, рожевого, темно-зеленого та чорного. Вишивки спереду нема. Це зроблено для того, щоб основний акцент поставити на рукави. Невимушеності цій моделі додають ніжні кутасики, які гармонують з кольорами вишивки.

Основою цієї приталеної вишиванки стала білосніжна лляна тканина. Ця модель володіє круглою горловиною з невеликим розрізом. Бокові виточки вигідно підкреслюють Вашу талію

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вишиванка в стилі етно з щедрою вишивкою на рукавах. Рукав довгий, вшивний, трапецевидний. Лляна тканина, яку зручно носити навесні та влітку.

Техніка виконання - машинна вишивка (хрестиком).
Склад тканини - 100% льон
Зріст моделі - 173 см
ДОГЛЯД

Рекомендують акуратне ручне прання при температурі до 30° без відбілювання. Ми категорично не рекомендуємо прати вишиванки у машинці.
Лляні вишиванки прасувати при середніх температурах виключно з виворотньої сторони.
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШІ ТОВАРИ