Чоловіча вишиванка – це стильно!
Стилісти в один голос стверджують, що вишиванка піднялась в рейтингу популярності елементів гардеробу в кілька разів, порівняно з показниками минулих років. Це свідчить не тільки про те, що взято потужний курс на українізацію, а про те, що етномода нарешті стала адекватно та високо оцінюватись. Якщо колись вишиванку одягали винятково на державні свята, то сьогодні це явище більш поширене.
Імениті дизайнери створюють неймовірні колекції вишиванок та презентують їх на світових модних подіумах. Увесь світ визнав: українська вишиванка – це світовий феномен, гідних високих нагород та похвал.
Щодо ціни, то варто тверезо розуміти, що процес вишивання, залежно від масштабів роботи, може затягнутись на довгий час. Тому, будьте готові за ексклюзивну вишиванку заплатити немалі гроші.
Особливо популярними стали чоловічі вишиванки. Чоловіки в Україні завжди вважали вишиванку символом незламності, свободи та патріотизму. Вони продовжують свято в це вірити, а тому виявляють бажання носити національний одяг практично кожного дня. Стало нормою одягати вишиванки навіть для відомих бізнесменів. Хто сказав, що вишиванка не поєднується з класичним костюмом? Ламаємо стереотипи, панове.
Чоловіча вишиванка: з чим носити?
Чоловіки частіше за все одягають тільки вишиту сорочку або вишиту футболку. Стилісти можуть запропонувати Вам безліч варіантів класичних та буденних образів в етномотиві для будь-якої події. Відповідно до цього, визначаємо основні стилі речей, які краще за інші підійдуть до вишиванок для чоловіків.
Найкраще поєднуються з чоловічими вишиванками речі класичного стилю. Зверніться до класичних штанів, або трохи вкорочених до кісточок модних штанів. Так само чудово виглядає поєднання піджаків класичного крою та трохи буденного, тобто у стилі smart casual. Взуття може бути будь-яке із категорії класичного (мокасини будуть теж чудовим варіантом).
Вишиті футболки чудово дивляться навіть із шортами та джинсовими штанами. Взуття до такого образу може бути довільним, починаючи мокасинами, закінчуючи літніми босоніжками. Навіть кросівки чоловіки одягають разом із буденним варіантом вишиванки, наприклад футболки.
Експериментуйте, шановні українці! Тільки не забувайте про те, що вишиванка – предмет гордості, а не річ для вульгарності.
Машинна вишивка чи ручна робота?
Дуже часто покупці задають собі такі та подібні запитання. Ви повинні знати, що жоден виробник не відповість Вам на це питання чесно, із цілком об'єктивних причин. Магазини, які продають речі із вишивкою, що виконана технікою машинної вишивки, будуть твердити, що вона надійніша і практичніша.
Продавці вишиванок із hand-made вишивкою будуть аргументувати, що саме ручна робота є кращою. А ми спробуємо розібратись у специфіці двох типів вишивки по черзі.
1. Отже, машинна вишивка! Абсолютна більшість інтернет-магазинів та реальних бутиків етнічного одягу реалізують вишиванки, орнаменти яких виконані саме технікою машинної вишивки. Не спішіть записувати такі магазини до низькосортних, адже технології нанесення візерунку за допомогою спеціальних приладів бувають різними. Якщо виробник пошкодував грошей для розвитку виробництва, то його продукція дійсно вийде не дуже привабливою, або не дуже якісною. Якщо зовсім не приділяти уваги модернізації техніки та відбору кадрів, то вишиванки такого виробника будуть з мінімальними показниками якості та стилю. Проте, існують виробники, які використовують сучасну технологію нанесення вишитих візерунків. Новітнє обладнання та креативна команда робить справжні дива в сфері етнічного одягу. Саме до такого типу інтернет-магазинів належить наш інтернет-магазин вишиванок "Птаха".
2. Друга категорія виробників – магазини з вишиванками ручної роботи.
Такі виробники використовують : а) багато часу для створення своїх вишиванок; б) якісні, зазвичай натуральні, матеріали;
в) залучають справжніх майстринь вишивання, до яких майстерність прийшла з часом.
Кожен покупець повинен розуміти, що вишиванки ручної роботи обійдуться їм дуже дорого. Зазвичай магазини, що займаються таким товаром, позиціонують себе як дизайнерські. Їхня продукція часто ексклюзивна, товари не мають аналогів, або створені лише у кількох екземплярах.
Вибирати, звичайно кожному з Вас прийдеться, зважаючи на розмір гаманця та особисті вподобання. Купуйте таку вишиванку, яка зігріває з першого погляду. Можливо, Ваша вишиванка вже на нашому сайті.

Для чоловічих лукбуків в етностилі
прекрасно підходять, за словами стилістів, різноманітні ювелірні вироби, типу запонки або інші прикраси. Чудово вписуються в етнообраз краватки та метелики, навіть вишиті.